| anonim346575 a întrebat:

Sall! Am o problema cu pieptul am partea stanga mai mare decat cea dreapta cum as putea sa rezolv si din ce cauza am. funda

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cel puțin până la medicul de familie.
Pa, pa.

| KodrutZ a răspuns:

Probabil ai sternul un pic aiurea. Lipsa de vitamina D in copilarie. Si eu am la fel, nu se moare din asta. happy

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Cu timpul daca te antrenezi corect, vor fi egali pectoralii.

| MassEffect a răspuns:

Multi au problema asta si eu am avut-o, aveam pectoralul stang mai mare ca cel drept da de la un timp sunt egali, deci daca te antrenezi corect trece.

| Galatz a răspuns:

S-ar putea sa fii hiper-tensiv!

| anonim346575 explică:

Ma nu sunt bolnav dar cred ca am din cauza ca am facut sala si cred ca nu am antrenat cum trebuie si partea dreapta mi sa dezvoltat mai bine