| Nistor_Claudiu_1984 a întrebat:

Sall.Am primit cadou o placa snowboard,intrebarea mea este daca o pot folosi cu bocanci normali, are doar legaturile si
momentan nu am bani sa cumpar si boots.

3 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Salutare, bocancii nu se potrivesc cu legaturile ca o pereche de boots. Este foarte important sa folosesti echipamente adecvate pentru ca altfel riscul de accidentare este ridicat. Gasesti aici cateva modele www.skates.ro/snowboard/boots

| GlowingShadow a răspuns:

Nu o poti folosi cu bocanci normali fara sa-ti asumi anumite riscuri de a te accidenta. Bocancii nu au rezistenta necesara ca sa-ti tina piciorul stabil.

| Nistor_Claudiu_1984 explică:

Dar eu intentionez sa folosesc o pereche de bocanci inalti si foarte grosi si chiar imi sta fix piciorul in ei.