| Flavius13 a întrebat:

Sall...Am si eu o intrebare. As vrea sa iau proteine pentru dezvoltarea masei musculare, nu vreau steroizi si anabolizanti. As vre sa stiu care sunt cele mai bune proteine pentru masa musculara, si de la ce varsta se poate lua.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele de la firmele de top : gaspari, dymatize, muscletech, bsn, six star nutrition, california fitness

Adica de pe www.megaproteine.ro sau www.culturism-suplimente.ro sau www.sn-shop.ro

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns (pentru emmadeea1990):

Cam dubios produsul ala

| Flavius13 explică (pentru Cosmin86):

Gfx-8 e bun? ..adica mai multi mi l-au recomandat? e bun?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Flavius13):

E un gainer, ai nevoie de un gainer? Ce inaltime/greutate ai, varsta?

Suplimnetele se aleg in functie de varsta, inaltime, greutate, alimentatie, etc., nu exista cateva suplimente "universale", bune pentru toti.

| Flavius13 explică (pentru Cosmin86):

Pai am 14 ani si 1.78 si 66kg? e bun?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Flavius13):

Da, e bunicel.

| Cosmin86 a răspuns (pentru emmadeea1990):

Ah da, ala e STEROID copil idiot ce esti, cum sa recomanzi steroizi?

probolan 50 = STEROID, nu proteine, adica DOPING ( substante ilegale ).

Copil idiot