| superboy45 a întrebat:

Sall,As vrea un program de sala cu 2 zile libere, asta hotarati voi cand. Am 1. 73cm, 60 de kg, 14ani...Scopul este cresterea masei musculare. Merg la sala de 3 zile fara antrenor,si nu sunt obisnuit cu toate aparatele, asa ca daca la unele le'ati putea zice denumirea sa gasec imagini ..va dau funda plus Vot!

4 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Du-te vere de la 14 ani la sala si la 25 de ani o sa ai maxim 1.75m!

Nu inteleg cum de accepta instructorii asa ceva...

| superboy45 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Daca nu iti pui bara pe deasupra capului si nu faci exerciti ce implica coloana, poti merge la sala de la 10 ani ca nai nici pe dracu

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru superboy45):

Si cum ai tu de gand sa mergi la sala si sa iti dezvolti musculatura fara sa pui bara deasupra capului, fara sa ridici de la sol fortand genunchii si fara sa fortezi coloana?

| Cosmin86 a răspuns (pentru superboy45):

Si daca iti pui bara de-asupra capului sau faci exercitii care implica coloana... tot n-ai nici pe dracu.