| Ioscaa1 a întrebat:

Sall,merg la sala de ceva timp,nu am consumat niciodata creatina, etc.Deci habar n-am cu ce se mananca.Cineva mi-a spus sa iau:
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10032224
Ce sunt mai exact? proteine,creatina? daca puteti da un raspuns mai detaliat, FUNDA! mersi.

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "ce sunt mai exact"?

Tu nu stii sa citesti?

Răspuns utilizator avertizat
| 187VLAD a răspuns:

Decat sa dai bani pe pastile sau stiu eu ce prafuri...mai bine te duci la sala in mod regulat, te odihnesti suficient si mananci la timp
cresti mai greu in masa musculara, dar barem nu iti umflii ficatu' cu toate porcariile si nu iti soliciti rinichii inutil

| Popescu_Florin_1998_INha a răspuns:

Mai nu mai lua vitamine ca o sa ajungi un pachet de muschi si cand nu o sa mai faci o sa stea pielea pe tine ca pe gard. Nu glumesc am prieteni la care i s-a intamplat din cauza ca a stat in spital 2 luni ca a fost racit acum are pielea pe el zici ca-i cade.

| SiLaS a răspuns (pentru Popescu_Florin_1998_INha):

Tu dupa ce ca esti prost te mai si etalezi pe site-uri ca sa te vada lumea.Bai copile unde ai vazut tu ma culturist sa stea pielea pe el ca pe gard? Tu esti la fel de prost informat ca multi altii de pe acest site.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Popescu_Florin_1998_INha):

Serios? Atarna pielea ca pe gard?

Vai de capul meu, daca nu stii NIMIC, de ce comentezi?

| Popescu_Florin_1998_INha a răspuns (pentru SiLaS):

Eu am specificat ca daca esti bonlav sau nu te duci un timp si iei proteine o sa stea pielea pe el ca pe gard.
Si nu mai comenta ca am prieteni care are sala si stiu.

| SiLaS a răspuns (pentru Popescu_Florin_1998_INha):

Asta se intampla la unele substante care iti modifica organismul la nivel hormonal, nu la suplimente normale.Stai calm si mai documenteaza-te

| Cosmin86 a răspuns (pentru Popescu_Florin_1998_INha):

Eu am avut 5 ani de pauza, dupa ce am bagat 3 ani suplimente la greu ( creatina, glutamina, etc. )

Si CA SA VEZI, dupa 5 ani nu atarna NIMIC.

COPII MICI PAMPALAI, isi dau ei cu parerea ca atarna pielea!