| gabrielbitza1997 a întrebat:

Sall nu am o intrebare dar am o rugaminte sa va uitati la acest video facut de mine si de un prieten nu suntem cine stie ce dar suntem bunicei pentru niste incepatori http://www.youtube.com/watch?v=Wufe3TYcd4g acesta e video

3 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Ma eu m-am uitat la video..sunteti incepatorii nu ma asteptam la ceva spectaculos bravo voua ca credeti in ceea ce faceti si nu renuntati as vrea sa vad cum evoluati...

| gabrielbitza1997 explică (pentru JokerV):

Mersi mult ma mira faptul ca aveam 184 de vizualizari nu ma asteptam si o sa facem alte video mai faine doar ca nu pot sa fac flipu sad si imi e frica sa nu imi rup ceva in mine big grin daca as incerca

| OpreaMihai a răspuns:

Mai fratilor, tineti ma grupa! Faceti calumea sau lasativa. Eu fac parkour de cativa ani si ''imi rupeam maimuta in mine'' laughing mai mereu. Deci e ok dar tineti grupa! Si faceti un video si cu freerun. :p Bafta in continuare.