| RaZzZzoRr2012 a întrebat:

Sall! Sunt din pitesti si vreau sa ma inscriu la un club de handball ma puteti ajuta sa ma inscriu am tot cautat si nu am gasit. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Victoriaa a răspuns:

Nu stiu nici un club de handball, dar daca vrei sa faci liceu sportiv (daca treci in clasa a9a) poti veni la Colegiul Ecologic din Pitesti (liceu particular)> are si profil sportiv, mai multe detalii: www.liceuparticularpitesti.ro
BAFTA!

| RaZzZzoRr2012 explică (pentru Victoriaa):

Buna eu am 13 ani pana in clasa a 9 a mai...am tot cautat si degeaba.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Specifică unde locuieşti.