| CristianoCR7 a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa devin fotbalist.Joc fotbal destul de bine, dar nu joc la un club de fotbal.Sunt al 2-lea cel mai bun din scoala la fotbal.As vrea sa fac leceul sportiv si facultatea.Am aptitudini am 30 kg am viteza,tehnica 1, 40 m.In cls a9-a as vrea sa ma duc la un club de fotbal.As putea ajunge fotbalist? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Jelewtz a răspuns:

Grr... 30 kg? OMG. mai mananca frate happy inaltimea e cam mica... dar e ok big grin totul se poate happy trebuie sa mergi la un liecu sportiv big grin si da ai putea ajunge fotbalist doar daca esti bun si exersezi big grin deci nu cu faze de alea de podu garii se intra la liceu big grin trebuie sa stii bine

| CristianoCR7 explică (pentru Jelewtz):

Multumesc pentru. incurajari

| iKivy a răspuns (pentru CristianoCR7):

big grin ne dai si un fundoi te rugam? big grin

4 răspunsuri:
| Jelewtz a răspuns:

Mai ingrasate putin. 30 Kg e cam putin... Si...eu sunt in clasa a 7 a si am 1.70

| timilian90 a răspuns:

Daca te mai ingrasi putin si te antrenezi foarte mult ai toate sansele! Numai bine, bafta!