| MarianAndrei2222 a întrebat:

Am 14 ani, am 1, 70 in inaltime dar vreau sa ma mai inalt. Practic handbal de 2 ani.
Parintii mei sunt inalti. As vrea sa cresc 5/10 cm.
Fac exercitii acasa de crestere dar nu vad niciun rezultat. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| andreiutzumc a răspuns:

La 14 ani aveam 1.60 iar acum la 15 ani am 1.72 deci nu o sa mai cresti, decat la anul.Normal ca nu vezi nici un rezultat pentru ca ai crescut prea mult pentru varsta ta deci asteapta si continua sa faci exercitii doar nu vezi rezultat intr-o zi