| Georgestaff08 a întrebat:

am inceput sa trag de fiare peste cat timp se va cunoaste

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa trei luni incep sa se vada rezultatele

| xBianca333x a răspuns:

In prima luna ti-se vor aseza muschii, iar in a doua se va cunoaste ..eci peste 2 luni daca te ti de treaba

| FloriNk a răspuns:

Depinde daca esti ectomorf sau endomorf, dar in mare parte se cunoaste dupa 6-7 luni de sala, daca faci acasa mai greu.

Răspuns utilizator avertizat
| Xero a răspuns:

Salut...depinde ce antrenamente faci, sau daca iei suplimente
Pe cale naturala se vor vedea dupa aproximativ o luna, doua.
Daca iei suplimente se vor vedea progrese mult mai repede
Dar ti-am spus conteaza de antrenamentele facute big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Xero):

Suplimente = pe cale naturala

| UnOmCuCaracter a răspuns:

Buna George. Trebuie sa mananci multa carne, lapte, oua. Depinde si de sistemul tau. Nu te astepta sa iti "explodeze" muschii dupa 1 saptamana sau doua. Nu exista ziua/saptamana in sport. Trebuie sa fii perseverent si sa te antrenezi cu placere!winking

| Nanee2 a răspuns:

Se va cunoaste peste 2 3 luni depinde de cum tragi.
-o alimentatie bogata in proteine
-odihna daca respecti regulile astea se poate cunoaste in 1 luna

| Nanee2 a răspuns:

1 luna jumate

| MartinCristinel a răspuns:

Se va cunoaste dupa cel putin 2-3 saptamani...

| Cosmin86 a răspuns (pentru MartinCristinel):

Vrei sa spui cel putin 3-4 luni.

in 3 saptamani nici macar nu te incalzesti ca lumea

| uAnd a răspuns:

In general, dupa cateva luni. Dupa 6 luni se vor vedea rezultate destul de sadisfacatoare.