| konon a întrebat:

Am niste proteine masiv mass cate grame de proteine contine o cupa? Si cum sa iau?

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Se recomanda servirea a 2-4 masuri (90-180 g) din produsul MASIV MASS, dizolvate in apa, lapte sau sucuri. (1 masura are 45 de g si se afla in interiorul ambalajului).

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce ti-ai mai luat daca nici macar nu stii cum se ia.

Copil mic...

| NDC12 a răspuns:

Orice supliment care contine in nume "mass" e gainer, nu proteina.

| konon explică (pentru NDC12):

Adica--

| florynmondialul a răspuns (pentru konon):

Adica pui muschi CU grasime!

| konon explică (pentru florynmondialul):

Cate grame proteine pe cupa?

| florynmondialul a răspuns (pentru konon):

La 45gr are9, 05gr de proteina

| NDC12 a răspuns (pentru konon):

Oricum Masiv Mass e un produs foarte ieftin, FOARTE IEFTIN!

Gainer bun la 4 kg cu 93 lei? Calitate foarte proasta.

Nu o sa faci mare lucru cu el, mai bine iei un gainer bun, un Serious Mass de la ON.

| NDC12 a răspuns (pentru NDC12):

Si 9,5 grame proteina / cupa din nou, foarte putine proteine.

| konon explică (pentru NDC12):

Daca iau mai multe cupe in loc de 4 daca iau 6 are cev?

| NDC12 a răspuns (pentru konon):

Da, are. Iei prea mult. Si degeaba iei mai multe cupe daca produsul e slab, nu rezolvi nimic, chiar din contra.

Asta e un produs bun http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Serious-Mass-5-4-kg/

| tteo91 a răspuns (pentru florynmondialul):

Si vrei sa ma s... daca tot ai primit funda, te rog?

| florynmondialul a răspuns (pentru tteo91):

Las pa mata ca stie mai bine!

| florynmondialul a răspuns (pentru konon):

Se recomanda servirea a 2-4 masuri (90-180 g) din produsul MASIV MASS, dizolvate in apa, lapte sau sucuri. (1 masura are 45 de g si se afla in interiorul ambalajului).