| Davidrafaelsibosu441 a întrebat:

am o problema, cand joc fotbal cu prieteni na joc destul de bine tim mingea bine la picior, dar cand vreau sa le dau urechi,floricica,mai exact "PaNNa" sau cum io zice…nu reusesc pierd mungea cand incerc si primesc multe ogazi sa dau panna dar nu pot dc? Dau funta+vot casa ajunge-ti presedinte:-! Sio donatie prin paypal. Va dau milioane de dolari' da ce zic eu milioane? 0, 10$ va junge! orice rasp conteaza

1 răspuns:
| PublicName330 a răspuns:

Trebuie sa te antrenezi cu 30-50 minute inainte de fotbal/alt sport. Astfel nu mai pierzi mingea.