| SpeedyGonzaIes a întrebat:

As vrea ca la 17-18 ani sa dau o proba la un club de football intrebarea mea este pot fi primit acolo? am 3 ani de antrenamente si eu am 15 ani bine ca am mai jucat football am avut turneu cu echipa scolii am fost titular pe dreapta am m-ai facut si campionate cu prietenii in curtea scolii nu pot sa zic ca sunt messi dar nici prost nu sunt deci as putea sa ma inscriu la un club chiar daca am doar 2 ani de fotbal am auzit povestea lui Dan Nistor care a zis ca e singuru fotbalist din liga 1 fara juniorat sau Culio fost la CFR Cluj care a zis ca pana la 25 de ani a lucrat in constructii deci as putea intra la un club si inca ceva de cluburi din Galati mai recruteaza juniori stiu ca e putin cam tarziu cand unii pusti din europa deja joaca la nationala mica dar asta e happy nu am pretentii ca sa joc la real sau barca tongue funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| stefan1998_5137 a răspuns:

Da ai putea da probe la un club totul depinde de talentul tau pentru fotbal.

| SpeedyGonzaIes explică (pentru stefan1998_5137):

Pai asta cred si eu de asta am si intrebat am auzit de multi care au facut football doar in curtea scolii si au ajuns la echipe bune oricum e un raspuns bun mersi

| SpeedyGonzaIes explică:

Mersi stefan