| yo0krysty99 a întrebat:

Astept si eu un raspuns de la cei care se pricep. Este ok sa fac aceasta combinatie: Super Mass-r + Creatin Monohidrat + Dextroza-Meritose 200 de la redis?
Vreau sa merg la sala pentru cresterea in masa musculara si nu stiu ce suplimente sa folosesc.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cei care se pricep nu o sa-ti recomande redis niciodata laughing

| yo0krysty99 explică (pentru Cosmin86):

Eu nu stiu frate ce aveti toti cu firma redis. Chiar multe persoane pe care le cunosc folosesc suplimente redis. Si fratele meu pe parcursul timpului petrecut la sala a folosit suplimente redis si era foarte multumit de ele, s-au vazut rezultatele imediat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru yo0krysty99):

Ok, foloseste 3 luni redis. Apoi foloseste 3 luni muscletech.

Si sa-mi spui tu singur diferenta apoi. Eu am folosit si redis si muscletech si ON si dymatize, asa ca stiu sa compar din experienta

| Wehes a răspuns:

1 singur lucru vreau sa te intreb.
De ce de la REDIS?! ( unde au cele mai proaste suplimente, dupa parerea mea )
Daca vrei suplimente de calitate, gasesti aici :
http://www.megaproteine.ro/
Cat despre respectivele suplimente nu avem cum sa-ti recomandam ceva daca nu, ne spui : varsta, inaltimea, greutatea, tipul somatic.

| yo0krysty99 explică (pentru Wehes):

Am 1.72 inaltime, 53kg, ectomorf si am 14 ani.

| Wehes a răspuns (pentru yo0krysty99):

Daca esti ectomorf arunca o privire peste Gfx-8 de la pro nutrition.
http://www.pronutrition.ro/produs.aspx?pid=66&
Sau Serious Mass de la Optimum Nutrition.