| Razvan_Razvan_1998_61R5 a întrebat:

Sall TPU, ce probe se dau la fotbal la liceu in Constanta? Si cu ce medie se intra vreau multe informatii.
Funda!

1 răspuns:
| Okokww2 a răspuns:

Salut si eu am dat recent probele sportive, am dat asa : Proba de viteza (trebuie sa scoti mai putin de 7 secunde pe 50 de metri), Rezistenta fizica ( 8 ture de teren in 7 minute), Abdomene ( 30 de abdomene in 30 de sec), Mentinerea mingii(80 de jonglari in 60 de sec ai 2 incercari) suturi la poarta (10 goluri din 10 lovituri, bara ti se pune ca gol) si cam atat... funda?