| WindowsOpener a întrebat:

Deci maine vreau sa bag un bilet la pariuri, dar problema e ca eu am 16 ani,si daca merg sa incerc in unitate sa bag biletul, n-o sa pot pentru ca nici de 16 ani nu prea par, sunt mai scund de fel si sigur c-o sa fiu dat afara ..Intrebarea mea este daca pot pune pe cineva sa-mi bage biletul,si in cazul in care e bilet castigator,cand trebuiesc scosi banii,stiu ca trebuie trecut un CNP pe spate,acolo cum trebuie facut, eu nu am 18 si na,nu cred ca pot pune CNP-ul meu,nu stiu? Multumesc, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dieselpower69 a răspuns:

Poti pur si simplu sa cauti pe net cnp generator! Iti creeaza un ip spre exemplu de 18 ani 1998 si urmatoru! Prima data la CNP este anul asa ca poti sa-i fentezi usorhappy Bafta

1 răspuns: