| BogDaNuTzXD a întrebat:

Sall TPU, deci mie imi place foarte mult spiderman, taekwondo, si parkour, deci stie cineva un tutorial cum sa te cateri ca spiderman? Sau ninja? imi place foarte mult si ninja, deci daca ma puteti ajuta. funda si va sunt recunoscator.
PS: nu ziceti : esti copil mic, sau ceva, fara jigniri, imi place si atat. Multumesc pentru intelegere.

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

Iti recomand, daca esti din Bucuresti, sa mergi in parcul Politehnicii, acolo vei gasi mai multi parkouriti care te vor ajuta cu siguranta cu bazele parkour-ului. Taekwondo poti face doar daca te inscrii la niste cursuri pentru asa ceva. Cat despre ninja, nu stiu ce sa zic. E cam complicat, dar din moment ce faci parkour si taewondo te apropii de caracteristicile unuia.

| BogDaNuTzXD explică (pentru FkThRz):

Multumesc,nu sunt din Bucuresti, apropo daca imi gasesti ceva despre ninja iti multumesc, oricum ai funda...Si apropo, practic parkour dejawinking

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Tutoriale pe youtube cum sa devii spider-man, sau cum sa devii un ninja, nu exista. Dar uite un tutorial interesant, care te invata cum sa devii vampir, mie mi-a functionat :D
http://4immortalis.blogspot.ro/2013/02/cum-sa-devii-vampir.html

| BogDaNuTzXD explică (pentru Jipa95):

Cum adica cum sa devii vampir?
la ce se refera?

| Jipa95 a răspuns (pentru BogDaNuTzXD):

Will see laughing)

| BogDaNuTzXD explică (pentru Jipa95):

Fi al d*q sa fii laughing))) faci misto ce d^q? crezi ca eu cred in astea?: )) date ba d&q dar ca sa nu zici ca`s bulangiu iti dau funda