| Darius_Dobre_1987 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr de la Altex o consola xbox 360 și vreau sa știu dacă merge Pro Evolution Soccer 2016 ( PES 2016)
Consola are capacitatea HDD de 4 GB procesor IBM Triple Core frecventa procesor 3.2 GHZ memoria ram 512 MB DDR3
Jocul original nu piratat

Răspuns Câştigător
| ManeStefane a răspuns:

Mere perfect dar daca tot iti iei ia un hdd de 100 fratewinking Sa fie de dumnezeuwinking

3 răspunsuri:
| OhMyGod69 a răspuns:

Merge perfect si fara sacadări, mai ales ca grafica este foarte buna comparativ cu seria fifa.

Îți merge sigur.

| Darius_Dobre_1987 explică:

ManeStefane dar pe un hdd de 4 GB nu merge?

| ManeStefane a răspuns (pentru Darius_Dobre_1987):

Ba da dar zic si eu, mai bagi ceva pe acolo, nu iei xbox-ul numa' pentru un PES.