| TooNight a întrebat:

Sall,TPU! Vreau sa va intreb, eu am o mare curiozitate.Luna asta joaca DINAMOOO \m/ si FC BARCELONA! 1.Cine credeti ca castiga? 2.Cu cine tineti? >big grin

Răspuns Câştigător
| AlexDaghiu a răspuns:

Eu tin cu Dinamo si nu sunt sigur ca va bate Barca. Chiar daca este o echipa de top ei vin doar sa-si ia banii, nu le mai arde lor sa mai joace pe caldura aialaughing. Deci se poate intampla orice.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Barcelona castiga cu Siguranta, tu ai vazut ce echipa buna ai ba frate, Dinamo nu prea o sa aiba sanse in fata lor, totusi eu tin cu Barcelonawinking

| Alecsandra95 a răspuns:

1. Barcelona:d love struck - chiar daca are dreptate Devyd, si nu vor fi vedetele echipei pe teren:-s. - Si 2. Cred, de fapt sunt aproape sigura ca va castiga Barcahappy. Sper doar sa nu fie un scor :O.

| Devyd a răspuns:

Barcelona va juca probabil cu echipa a 4, si scorul nu va fi asa de mare dar Barcelona va bate la scor.

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Vedetele joaca. 1Barca 2. Barca 10-0 pentru barca.

| Steven100 a răspuns:

1. FC Barcelona
2. FC Barcelona