| FaraNumePls a întrebat:

Sall, vreau sa am pătrățelele mai vizibile, eu am pătrățelele doar când mă încordeze și as vrea sa le am și când nu o fac.
Am nevoie de o dietă și niste exerciții.
Ms
Ps: am 14 ani, nu sunt gras și nu sunt nici urât ( că să știți)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce probleme au baietii la 14 ani, ca nu li se vad patratelele.
Daca muncesti si faci exercitii fizice in fiecare zi vei ajunge sa ai aspectul dorit.Si ca sa stii, la varsta asta nu sunt asa vizibile patratelele.
Sper ca am fost de folos
O seara faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corul tau este incă in dezvoltare.Nu te lasa si fa sport.Ai rabdare si vei ajunge la rezultatul dorit.Rezultatele nu vin de azi pe maine.