| madalin307 a întrebat:

Sall,vreau sa pun la pariuri meciul chelsea-steaua intrebarea mea este daca pun scorul 2-1 pentru chelsea si se califica steaua castig cat are cota steaua sau cat are cota chelsea sau am optiunea sa pun ca se califica steaua indiferent daca castiga chelsea?

Răspuns Câştigător
| Șurubelniță a răspuns:

Depinde de optiunea aleasa, daca joci la victorie solista ( 1 x 2 ) si pui pe Chelsea, la scorul de 2-1 ai castigat, n-are nicio legatura daca se califica sau nu mai departe Steaua.

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Eu pun pariu ca intrebarea ta nu este la categoria corecta!

| Zizzou a răspuns:

Categoria...

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Pune optiunea scor corect si bifezi scorul 2-1