| LowRHMskillz26 a întrebat:

Sallut, ce exercitii la sala pentru piept si spate nu iti opresc cresteereaa?

Răspuns Câştigător
| nBlade a răspuns:

Nici unul. poti face orice. Dar depinde de varsta ta. Nu face cu greutati mari si ai mare grija la pozitia corpului. Te sgatuiesc sa folosesti mai mult scripeti si cabluri. daca mai ai nevoie de sfaturi cauta intrebarile mele si scrie acolo

2 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Culturismul nu opreste cresterea, stimuleaza cresterea, absolut niciun exercitiu nu opreste cresterea, atat timp cat dormi si mananci pentru ca organismul sa se refaca, totul este OK!

| tpucristian a răspuns:

Tractiuni la ceafa daca poti, barcuta(arcuiri pe spate ), ridicarea picioarelolr la 45 de grade cu mainle sub sejut iti intareste patratelele si pieptul si cam atat stiu eu funda pzl big grin