| EditionSex a întrebat:

Sallut Tpu.De 4 zile m-am apucat de sala si nu stiu cum sa ma incalzesc.As vrea sa-mi spuneti toate exercitiile pentru biceps triceps etc.Cel mai bun raspuns Funda

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lWIBynrR-JM sper sa te ajute

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Uite aici : Http://www.youtube.com/watch?v=lWIBynrR-JM. Eu îţi recomand să o iei încetul cu încetul. Nu trebuie să te forţezi deoarece va apărea febra musculară. După o săptămână corpul tău se va obişnui cu organismul. Roagă-l pe antrenor să îţi recomande aparatele la care ar trebui să lucrezi.
Succes!

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Pentru biceps:tractiuni la bara, flexii cu bara, flexii cu gantere.pt triceps:flotari la paralele, extensii la helcometru, extensii din culcat cu bara.