| sskrillex96 a întrebat:

Sallut. Vreau si eu un antrenament cu gantere pentru acasa, cu numar aproximativ de serii si repetari..si sa-mi spuneti si odata la cate zile sa antrenez o grupa musculara... daca se poate sa imi spuna cineva totul sa fie cat mai eficient ca eu am gantere de vreo 4 luni si pana acum m-am dezvoltat putin, am lucrat cel mai mult bratele si pieptul dar acum vreau sa iau mai in serios totul..am 19 ani si am inaltime 1, 70 m, daca conteaza si asta. Ms mult pt ajutor.

1 răspuns:
| alin100 a răspuns:

Salut. Poti lua de pe site-ul lui angel fitness, are antrenament masa musculara acasacu gantere si cu un ghiozdan.Intri pe pagina lui de youtube, prima zi de antrenamanet este piept-triceps-abdomen, are un playlist cu toate zilele.