| AndreiVinDiesel a întrebat:

Salu! cum se antreneaza vin diesel de arata asa bine la corp? fundawinking! 1

2 răspunsuri:
| TheGoalKeeper a răspuns:

Salut.In primul rand as vrea sa stii ca este vorba de foarte mult antrenament combinat cu proteine si o multime de suplimente nutritive care ajuta in cresterea in masa si mentinerea in forma dar sunt foarte nocive pentru organism.Fiecare atlet are propriul sau stil de antrenament, iar Vin Diesel este foarte exigent cu el insusi.Antrenamentul lui este unu dintre cele mai dure bazandu-se pe foarte mult efort fizic, pe suplimentele nutritive dar si pe efort psihic. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheGoalKeeper):

De cand sunt suplimentele foarte nocive?

Suplimente = mancare concentrata.

Inseamna ca si mancarea e foarte nociva si ca ar trebui sa nu mancam NIMIC toata ziua, nu?

Mai documenteaza-te inainte sa aberezi