| Szilard66 a întrebat:

Salut, a auzit cineva de bratarile "Pulse of life"?
Ajuta cu adevarat la slabit sau sunt doar fake-uri?

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu exista un miracol pentru slabit. Slabirea se face cu alimentatie corecta si sport. Altfel nu merge.

| Cosmin86 a răspuns:

Trebuie sa ai un nivel de inteligenta EXTREM DE REDUS sa crezi ca poti slabi de la o bratara.

| aXy99 a răspuns:

N-am auzit, dar cum crezi tu ca te ajuta o bratara sa arzi calorii?

| Szilard66 explică (pentru aXy99):

Las un link, unde este explicat:http://ro1.new-energy-bracelet.com/......f_life_RO/

| Szilard66 explică (pentru aXy99):

Mă refer că brățara are ceva Substanțe care ajută la fixarea muscularități și la arderea grăsimi de pe corp(sau ceva de genu), și normal că se folosește pe lângă sport si o Alimentație sănătoasă, nu doar așa, că ți-o pui si slăbești instantaneu. Vă las link cu site-ul unde sunt mai multe detalii, în cazul în care vă uitați, aștept păreri.

http://ro1.new-energy-bracelet.com/......f_life_RO/

| aXy99 a răspuns:

Este prea scumpa si nu ai siguranta ca e utila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca de la o bratara s-ar pierde kilograme, iti dai seama ca nimeni nu ar mai merge la sala, nu ar mai face jogging, si etc.Eu unul, cred ca e o prostie, dar nu am incercat-o.

| 3amthinking a răspuns:

Sigur e fake. Nu ai cum sa slabesti fara o alimentatie sanatoasa si fara sport.