| Radziu_Nikolas_1988 a întrebat:

Salut.aceeasi problema o am si Eu, tot la meciul estoril-porto(la casa de pariuri mozzart)meciul a fost luni si eu am fost joi sa vad ce s-a intamplat si cand verifica codul il da necastigator(eu am 3 + la meci)

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tu ai pus pe bilet ca se dau peste 3 goluri, s-a terminat 1-0 pentru Estoril,, d-aia iti apare ca e necastigator.

| Radziu_Nikolas_1988 explică (pentru Drimmero):

Păi si pana la urma cum ramane? ca aici e problema.e necastigator biletul sau astept sa se rejoace?

| Radziu_Nikolas_1988 explică (pentru Drimmero):

Păi si ramane necastigator sau astept sa se rejoace meciul?

| Drimmero a răspuns (pentru Radziu_Nikolas_1988):

E out biletul, e necastigator.