| LastNight1324235436 a întrebat:

Acum ca a venit vara am inceput sa alerg in fiecare seara. Nu distante lungi, 1km-2. Dupa ce alerg am o durere in zona oaselor acelea ale bazinului iesite in afara, in fata. Care este cauza si cum pot scapa de ea?

2 răspunsuri:
| MymyMihaela a răspuns:

Faci febra musculara a doua zi dupa ce alergi? Daca da, atunci durerile acelea sunt de la febra musculara. Eventual, incearca sa faci cateva exerticii minore inainte de a alerga, daca deja faci nu stiu de ce ai acele dureri.

| LastNight1324235436 explică (pentru MymyMihaela):

Am avut febra la inceput, acum alerg deja de o saptamana si nu prea mai am febra