| Afsdghvcs a întrebat:

Salut,acum ceva timp după ce am hotărât să mă reapuc de sala aveam undeva la 57 de kg acum după 5 luni, am undeva la 65 însă pur și simplu nu mai pot pune kg, am același Nr de mese 6, dar tot nu reușesc și cum pot fi mai definit, am mușchi dar nu și vene și încă sunt slăbuț.

1 răspuns:
| En3Rgi a răspuns:

Daca ai un anumit numar de kg si nu mai poti pune pe tine, evident trebuie mai multa mancare! Chit ca ti se pare ca mananci mult, nu mananci destul, este atat de simplu.
Daca vrei sa fi mai "definit" atunci incearca sa arzi din grasimi facand cardio, nu doar sa pui muschi la sala peste grasimi.