| Douãzeci'cm_Robert_1997 a întrebat:

Salut acum ceva timp m-am apucat de street workout si merge bine mult mai bine ca la o sala special amenajata, intrebarea mea este daca exista vreun supliment alimentar sa ma ajute gen vitamine nu sa imi umfle muschii ci sa ajute la alimentatie

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Singurele suplimente pe care chiar se merita sa dai banii sunt o creatina si un izolat proteic pentru refacere, atat.

In rest, alimentatie bogata in proteine si cu ceva carbohidrati inainte de antrenament.