| BikeRider a întrebat:

Acum doua zile am achiziționat o camera myria video sport my 7000
I-am băgat un card SanDisk cu 16bGB (a costat 15 lei)
Am făcut o filmare de 10 secunde sa vad cum merge
Merge ok dar la adoua filmare de 30 de minute nu puteam sa vad filmarea. Am incercat sa o vad pe calculator dar nu merge ( pe camera scrie EROARE FISIER). După ce i-am dat o formatare( am șters toate filmările și pozele) iar a mers 10 secunde și la a doua filmare iar a dat eroare
Ami puteți spune cum sa rezolv chestia asta
Mă gândesc că nu e bun cardul sau ceva...

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Arunca sau da inapoi, cardul de 15 lei
si ia-ti un kingson de macar 30lei:
https://www.emag.ro/......priceasc/c

| RobertMoon a răspuns:

Poate e și de la card, dar de obicei produsele Myria sunt de calitate foarte foarte proastă, deci ia în considerare și asta.