| MarianPapuc98 a întrebat:

Am 1.93, 79kg si 16 ani si fac de ceva timp sala

Am circumferinta pieptului 94 si 98 cand sunt incordat, e ok?

1 răspuns:
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Eu am practicat sport de la 14 ani. Acum antrenez si fac bani de buzunar din asta pe langa munca mea.
La inaltimea ta si kg, esti slab. Mai ai nevoie de masa daca doresti ceva forme. Apeleaza mai mult la greutati libere si aparatele doar 1 data pe luna.
Adauga sesiuni de cardio pana la 30 minute cam de 3 ori pe saptamana. Ceva ajutor poti gasi pe culturism.ro sau pe bodybuilding.com. Sunt multe de zis dar acolo poti vizita si observa oricand doresti.