| CORE55 a întrebat:

Salut, am 13 ani si ma gandesc ca prin viitor( martie-aprilie anul viitor) sa dau la o academie de fotbal. Sunt un jucator bun, nu ma panichez, am un dribling bun, un sut bun, si execut foarte bine loviturile libere. As vrea sa va intreb pe cei care stiti, cat costa taxa lunara la o academie? Adica cat trebuie sa platesc luna de luna?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ok, prețul e pe la 100-200/lună pentru copii depinde de oraș

-----------------------------
-- Sărbători frumoase --
-----------------------------

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A mai fost o intrebare
https://www.tpu.ro/......rghe-hagi/

| CORE55 explică (pentru sierra1):

Acea intrebare e din 2013, s-au schimbat multe de atunci. Plus, ca eu nu vreau la academia lui Hagi.

| CORE55 explică (pentru sierra1):

100/200 lei luna? Sunt din Braila.

| sierra1 a răspuns (pentru CORE55):

Vezi aici pentru comparatie:
https://www.gsp.ro/......33447.html

| sierra1 a răspuns (pentru CORE55):

Ok, prețul e pe la 100-200/lună pentru copii depinde de oraș

-----------------------------
-- Sărbători frumoase --
-----------------------------