| Huskey a întrebat:

Am 14 ani 64kg 175cm. și aș vrea să știu un program dur,să mor de oboseală, alergat orice
dar in afara de sală...de sală ma voi apuca la 16 ani.

si de asemenea vreau sa stiu si ce sa mananc de dimineata pana seara cati litri de apa etc un program

repet sa fie un program dur... sa ma dezvolt la pectorali,bicepsi,tricepsi, abdomen

MULTUMESC MULT!
FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS

5 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Stai ma cuminte, la varsta asta m-as ocupa mai mult de scoala.

| Huskey explică (pentru Goldenboy97):

Nu, mersi.

Cu școala stau bine chiar foarte bine.
In loc sa stau ca toti pe facebook sau toate porcariile mai bine imi ocup timpul cu ce imi place cu adevarat.

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Huskey):

Si... ce-ti place cu adevarat?

| ubox7007 a răspuns:

Da de ce sa nu mergi la sala? Exercitiile cu masa corporala sunt aceleasi ca si cele de la sala, numai ca acolo poti face cu mai putina greutate (in caz ca nu poti cu greutatea corpului) iar cu mai multa greutate daca nu ai destula greutate corporala.
Dar daca crezi ca nu e bine, cauta pe youtube calisthenics kingz (sportul se numeste calisthenics) desi nu e recunoscut ca un sport hm... oricum

| Huskey explică (pentru ubox7007):

Multumesc mult pentru raspuns, eu fac in continuare afara, alergare, flotari, tractiuni, abdomene etc.
Eu ma refeream la un program daca stiti big grin dar multumesc de raspuuns big grin