| iosif987 a întrebat:

Salut, am 14 ani 73 kilograme si fac sală...Am vazut pe Youtube un om care facea 1.000 flotari pe zi timp de 30 zile si s-a format ceva si m-am gandit eu sa fac 1.000 genoflexiuni pe zi. Se poate forma ceva? Deoarece eu nu pot face multe flotari...

Răspuns Câştigător
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nununu,stai cuminte.Hai sa iti sau eu un plan mai ok.Eu am facut 10 flotari la 30 de minute timp de o saptamana si s au vazut rezultate.Nu poti face 1000 de flotari pe zi, si sa zicem ca azi le faci, maine sigur nu mai faci nici 5, efortul e prea mare.Incearca cum am zis eu, sau daca nu vrei asa, baga 50 de abdomene si 10 flotari odata la 2 ore. Funda?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, se poate forma.
In loc de "muschii creierului" se vor intari muschii pe picioare (gambe, femur).

| siriusblack98 a răspuns:

Mi se pare cea mai mare prostie posibilă dar cum o viata are omul, încearcă și vezi. Probabil vei sesiza o mica diferența din cauza ca vor fi mușchii pompati, atâta tot.

Răspuns utilizator avertizat
| iosif987 explică:

Face*