| Daniel_Schraer_2001 a întrebat:

Salut, am 14 ani si 1.78m si ma gandeam sa ma apuc de sala incepand cu luna februarie. Puteti sa imi recomandati un program mai usor, dar destul de eficient? Tin sa mentionez ca eu consum shake-uri proteice, am o punca de 1kg cu proteine si nu ar fi problema. Chiar imi doresc o dezvlotare a masei musculare frumoasa. happy Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| AliinF a răspuns:

Salut, uite aici https://www.youtube.com/......tps?/watch
Shake-urile proteice nu fac minuni. Trebuie sa ai o alimentatie echilibrata. Bazeaza-te pe mancare si nu pe shake-uri.
Spor la treaba!