| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 14 ani și 1.80 înălțime și 60 de kilograme. Vreau să mă duc la sală, însă nu știu daca este foarte bine. Ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vorbeste cu instructorul de la sala sa-ti faca un program de incepator. Asa e cel mai bine. Si tot pe el il intrebi si ce sa mananci.

SAU te duci cu un prieten care stie, dar care chiar stie, ca 80% din cei care fac sala sunt pe langa.

| Anonim1900 a răspuns:

Da este foarte bine sa mergi la sala, dar vezi sa nu traga sala de tine ai grija.

| N0STRABACHUS a răspuns:

Mănâncă mult, nu te masturba, nu lua steroizi sau pastile si hidratează-te mult, succes

| PopescuAndrei04 a răspuns (pentru N0STRABACHUS):

Si cam de cate ori sa ma duc pe saptamana?

| Cosmin86 a răspuns (pentru N0STRABACHUS):

Ce treaba are cu masturbarea? Si doar sa manance mult... nu conteaza ce? Nu mai da sfaturi aiurea.