| aditz22 a întrebat:

Salut. Am 14 ani si am 1.54. Din vara vreau sa ma duc la sala, dar in acelasi timp vreau sa cresc. Sala ma va afecta cu inaltimea? Ce as putea face? Dau Funda!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mirel4412 a răspuns:

Nu asculta de astia care zic ca daca faci sala nu mai cresti, e o prostie imensa. Pana la 20 de ani o sa ai timp destul sa cresti, si chiar daca nu o sa mai cresti cu mult, asta nu inseamna ca esti mai putin frumos sau destept...
Un exemplu care imi vine acum in minte e a lui giuliano (cred ca asa il cheama). Caute pe Youtube si convinge-te singur, la 7-8 ani facea 20 de muscle up, acum e mare si a crescut destul.

| YeeeeRoooock a răspuns:

Nu te du la sala, opreste cresterea.
Si nu cred ca vrei sa ramai cu 1.54 toata viata