| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

Salut am 14 ani si prieteni imi zic ca sunt bun la fotbal si ca ar trebui sa ma duc la un club de juniori as vrea sa stiu ce ar trebui ca sa intru intr-un club asa mai slabut, ce ar trebui ca sa am ca sa intru si ce probe am sa primesc DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| andreyi69 a răspuns:

In primul rand probele difera de la un club la altul si de la un post la altul.
La ce club vrei sa mergi? Si pe ce post?

| KadarIstvanCosmin2000 explică (pentru andreyi69):

La un club desfintat dar antrenorul si echipa a ramas si o sa se reinfinteze, clubul a fost Gloria Resita din Caras-severin si as vrea pe postul de mijlocas stanga sau central si atacant as putea sa ma descurc

| andreyi69 a răspuns (pentru KadarIstvanCosmin2000):

Probele constau in alergare in viteza pe 50 de m, alergare de rezistenta, si probabil ceva probe fizice cum ar fi flotari sau abdomene, iar apoi la voia antrenorului daca vrea sa te vada intr-un meci scoala organizat intre jucatori si ce iti cere mai departe.
Tot ce pot sa-ti spun e sa te antrenezi la viteza, rezistenta si forta, si restul depinde de tine.