| Droghh a întrebat:

am 14 ani si vreau sa ma apuc de Box... dar nu vreau sa mi se rupa zgarciul de la nas sad dupa cat timp de va rupe? Nu raspundeti la misto ca rog!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-ti poti pastra nasul intreg si sa practici si boxul.

| digital7shady a răspuns:

Imposibil, nu poti boxa cu nasul "nespart". Asta e "botezul" la box, o sa ti-l sparga(nasul) cu mult inainte sa te lase sa boxezi, dupa ceva antrenament(2-3 saptamani?). Am auzit ca prin unele sali ti se sparge cum te duci. Oricum, imposibil, cum am mai zis. Daca esti lovit in nas in timpul unui meci si nu il ai spart vei lesina mai mult ca sigur.

| Joker11 a răspuns:

Nu-ti poti pastra nasul intreg si sa practici si boxul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți copia la nesfârșit, enunțurile altora, fără (ca) să ți se suspende contul. big grin
Te-aș ruga să le dai delete, dacă nu ești capabil să formulezi singur, ceva original.

| Droghh explică (pentru anonim_4396):

Ce?