| FlorinAndrei2888 a întrebat:

Salut.Am 14ani si 1.81.Ce sporturi imi recomandati pentru crestere?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baschetul și voleiul, dar dacă ai 14 ani oricum mai crești până pe la 18-20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Cred ca esti destul de inalt, cat vrei sa mai cresti daca nu te superi?
Baschetul este recomandat, dar depinde si-n ce oras locuiesti, daca ai posibilitatea desfasurari unor astfel de sporturi.
Bafta!

| Dumbi a răspuns:

Esti inalt, de ce ai vrea mai mult? Stii ce e prea mult, strica…

| NasteaV a răspuns:

Atletism, inotul, volei, baschet.

| sebigoga a răspuns:

In masa musculara ..Streetworkout-ul am 12 ani si 1.55. te dezvolta foarte mult in masa musculara, putere, si in inaltime cel putin eu intr-o luna am crescut 3 cm happy