| PetruMihai28 a întrebat:

Salut.Am 14ani si 1.82.Eu am foarte multi prieteni mai mari decat mine(18ani) si imi este rusine cand iesim toti in oras deoarece sunt mai inalti ca mine (mare majoritate au peste 1.90 adica aproape 2m).Ce sporturi imi recomandati pentru. a putea ajunge la 18 ani la inaltimea lor.Strechingul ajuta la ceva?

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cum se scrie treizeci de sutimi de milimetru in cifre?

| Clorox a răspuns:

Facepalm :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sunt mai mari de varsta, doar n-ai vrea sa fie cu 2 capete mai scunzi decat tine, wtf.