| Alleecs a întrebat:

Salut.
Am 15 1.74 inaltime si 52kg. Da stiu sunt slab pentru inaltimea mea. Vroiam sa va intreb daca as incepe sa fac in jur de 100-200 flotari pe zi s-ar vedea ceva diferente in legatura cu muschii? Ca am citit pe ceva site-uri ca flotarile nu ajuta foarte mult etc

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Esti slab mort. niste flotari nu te vor ajuta sa te ingrasi. baga 6 mese pe zi alaturi de orice sport vrei tu macar 1h pe zi (stimuleaza metabolismul, creste pofta de mancare, etc)

| umbra09 a răspuns:

Degeaba faci flotari asa am fost si eu slab si m-am apucat de flotari faceam pe putin 100 flotari la un antrenament mi-a crescut pieptul dar tot slab am ramas...
Apucate si de exerciti pentru latirea spatelui si mananca mult seara asa am pus 5kg in 2 saptamani manci mult seara big grin

| FlaviusAPM a răspuns:

SIGUR SI FRATEMIO FACEA dar pana la 100 de flotari timp de o luna pe zi dimineata si seara

| Cosmin86 a răspuns (pentru FlaviusAPM):

Si a ramas un schilod firav, nu? cu prostia aia de antrenament.

| FlaviusAPM a răspuns:

Vreau sa spun ca vratemio oricum manca neregulat

| madinu1 a răspuns:

Da sar vedea dar ar trebui sa faci si altceva in afara de flotari de exemplu, sa alergi, sa faci genoflexiuni, mai multe exerciti