| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.Am 16 ani,1, 87 si 92 de kg masa musculara,alerg de mult timp, dar de 2 luni a inceput sa ma doara inauntrul tibiei pe undeva pe la os sau in os dupa fiecare alergare si durerea tinea multe zile,nu durea intruna,doar daca alergam, oare cum scap de problema asta? Sa fie din cauza ca am multe kilograme? Nu ma puneti sa slabesc ca daca slabesc arat ca si o scobitoare.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi o intindere / inflamare musculara. Daca este fortat, se poate agrava.
Ar fi bine sa te consulti cu un medic de sport.

Răspuns utilizator avertizat