| happykill a întrebat:

Am 16 ani, se poate sa ma ma inscriu la un club sportiv de tenis? Chiar imi place acest sport dar pacat ca nu l-am practicat de la o varsta mai mica. Daca s-ar puteam sa imi spuneti si cateva cluburi din Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| Heart2014 a răspuns:

Tennis club bucuresti(asta e cel mai bun), tc 2000 bucuresti, tenis club studentesc tei... daca mai vrei si altele sa-mi spuihappy

4 răspunsuri:
| Heart2014 a răspuns:

Depinde pe unde stai in bucuresti...pot sa-ti zic multe cluburi, deoarece si eu joc tenis in bucuresti, macar zi in ce sector stai ca sa-ti zic cluburi de prin zonabig grin

| happykill explică:

Pai sa fie cel mai bine in sectoru 2.

| RappKid a răspuns:

Daca esti din bine. hai pe stadion si acolo vei gasi un teren de tenis. antrenoru este acolo tot timpul... el iti va spune ce iti trebuiewinking

| CoolGirlMary a răspuns:

Se poate sa te inscrii!