| Volkswagen123 a întrebat:

Am 16 ani și fac sala de un an, folosesc thewhey de la myprotein și ma gândeam sa iau pe lângă acestea și Animal pak. Dacă beau 3 /3.5 litri\i de apa pe zi cu toate acestea, pot sa îmi afecteze ficatul? Ce părere aveți despre animal pak? Dau funda

1 răspuns:
| UnTipObisnuit a răspuns:

S-a demonstrat ca suplimentele de proteine nu au nici un efect in cresterea mushilor. Daca ai mai mult decat ai nevoie (iti iei dozajul necesar din mancare deja), suplimentele tale de proteina se vor duce direct in closet.