| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si recent (2 luni) m-am apucat de sală si sunt plin, nu gras tare, sunt gras putin la burtă și la picioare gen la "bulan" (scuze pentru expresie =]]]), am 69kg ce ar trebui să fac prima dată? Sa slăbesc daca mai e cazul sau sa ma duc direct pe masa musculara gen la exerciții si un program de mâncare după si inainte de sală pentru cunoscători daca se poate? O zi faină!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Apuca-te de inot si tenis de camp, fiecare 2-3 ori saptamanal, cel putin cate 2 ore.