| MUFFIN0000 a întrebat:

Salut, am 17 ani si sunt din Brasov. As vrea sa ma apuc de un sport sau un curs ceva pentru a intalni oameni noi. Sugestii? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| MomsSpaghetti a răspuns:

Sala, du-te trage de fiare, oamenii sunt super faini, te mai ajuta mai vorbiti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi merge la un curs de pictură, acolo poţi întâlni mulţi oameni creativi cu care vei putea găsi limbă comună. Ieşi mai mult prin oraş şi distreazăte, să nu-ţi fie ruşine să comunici cu persoane noi.

| AnastasiaK a răspuns:

Arte martiale big grin