| bbzzcc a întrebat:

Salut, am 18 ani 1.78 si in jur de 63 Kg.
Vreau sa ma apuc de un ciclu de 4-6 saptamani de Dianabol, dar nu inteleg exact cum ar trebui sa iau Nolvadex (tamoxifen), am vazut articole in care zice ca se ia in timpul ciclului si articole in care zice ca se ia urmatoarea zi dupa terminarea ciclului.
Poate o persoana cu experienta cat de cat si care a mai folosit Dianabol sa ma ajute?
P.S. Stiu ca steroizii isi fac efectul mai bine in diferite combinatii de cate 2-3, dar nu vreau o crestere spectaculoasa sau ceva de genul, vreau doar un "start", pentru ca imi e cam greu sa cresc in masa si forta, vreau sa fac doar 1 ciclu, sa ajung undeva la 70 Kg poate si atat.

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Nu te apuca de steroizi.
Substanta care vrei tu sa o iei iti va face praf ficatul.
Uita de faptul ca ficatul se regenereaza, dupa ce iei acest ciclu mai sus mentionat iti vei marca pe viata ficatul si o sa iti pui singur ficatul in pioneze.
Mai asteapta sa cresti si sa ajungi mai mare.
Doctorii recomanda terapia cu testosteron dupa 30 de ani.
Parerea mea ar fi sa nu te apuci de steroizi fiindca inca nu ai citit tot pe internet.
Si inca o problema mare este ca CITESTI de pe internet cum se iau steroizii.
NU lua steroizi! sunt mii de alternative la steroizi.
Da un search pe batranul google si ai sa vezi cate sar!