| Whitesnake99 a întrebat:

Salut, am 18 ani si jumatate si as vrea sa ma reapuc de sala, dupa ce am mai facut de la 16 la 17 ani, un an, destul de intens (4 ori pe saptamana sau mai mult). Ideea e ca vreau sa stiu daca are ceva de aface cu cresterea in inaltime, am 1.77 in prezent si vreau sa stiu daca mai pot sa cresc la varsta asta si prin urmare sa stiu daca sabotez treaba asta mergand la sala.

2 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Intaltimea tine de genetic, du-te la sala rupe fiarele, succes

| popescucarmen43 a răspuns:

Faza este ca nu poti creste mergand la sala..si eu eram tot ca tine..cu sala ca daca voi creste in inaltime, poti sa te apuci de un sport, de exemplu inot. ajutawinking intereseaza-te pe net